f

je spoločnosť mladých ľudí ktorých cieľom je poskytovať služby v oblasti informačných technológii. Na Slovenskom trhu pôsobíme viac než desať rokov a za ten čas sme nadobudli skúsenosti o ktoré sa delíme s našimi obchodnými partnermi. Špecializujeme sa na tvorbu internetových stránok, registráciu domén, webhosting a tvorbu informačných systémov. V Dome techniky poskytujeme internetové služby, telefonovanie cez internet, virtuálny a dedikovaný server (profiserver.sk). Medzi naše najznámejšie produkty patrí redakčný systém ActiveCMS a systém Billing pre správu záložne. Veľa dobrých nápadov a myšlienok končí pri realizácii a preto sme sa rozhodli rozšíriť portfólio našich služieb aj o poradenstvo.

Poskytujeme tiež

billing logo

Systém záložňa je komplexný CRM systém , ktorý obsahuje moduly na správu zákazníkov, tovarov, faktúr, ale aj evidenciu pohľadávok, reporty a v neposlednom rade pokladňu. Zabezpečíme Vám kompletné vybavenie za bezkonkurenčné ceny, stačí vyplniť objednávkový formulár a ihneď začíname pracovať.

billing logo

Systém disponuje funkcionalitami ako automatická pravidelná ale aj manuálna jedno rázová fakturácia či upomienkový mechanizmus. Veľmi atraktívnou je aj funkcionalita elektronického podpisu či platobnej brány. Každý klient má svoje používateľské konto, kde nájde všetky vystavené faktúry, ich aktuálny stav, upomienky, zmluvu, ktorú s nami podpísal či môže kedykoľvek a jednoducho editovať zmeny v údajoch firmy.

Abc hosting logo

Máte webovú stránku a nepostačuje Vám už klasický zdieľaný webhosting? Prevádzka stránky na vlastnom serveri presahuje vaše potreby? Potrebujete špecifické nastavenia servera, ktoré nie je možné vykonať na klasickom webhostingu? Vtom prípade potrebujete práve nás.

Active CMS

Spoľahlivý ActiveCMS systém (redakčný systém) je najlepším riešením pre osobné stránky, začínajúcich podnikateľov, stredne veľké ale aj veľké firmy. ActiveCMS je umiestňovaný na web stránky od roku 2003 a neustále ho vylepšujeme, aktualizujeme. Garantujeme vám jednoduchú obsluhu stránky, prehľadnosť a predovšetkým maximálnu bezpečnosť.

Profi Server

Máte webovú stránku a nepostačuje Vám už klasický zdieľaný webhosting? Prevádzka stránky na vlastnom serveri presahuje vaše potreby? Potrebujete špecifické nastavenia servera, ktoré nie je možné vykonať na klasickom webhostingu? Stránka ProfiServer.sk ponúka špičkové DELL servery a to v konfigurácii ako virtuálny server, alebo si môžete prenajať celý (dedikovaný) server.

Active EZP

Systém slúžiaci na evidenciu záverečných prác pre študentov univerzít a vysokých škôl. Systém plne zabezpečuje celý priebeh od registrácie študenta cez web servisovú komunikáciu s centrálnym registrom záverečných prác, až po pridelenie protokolu o originalite.

VideoServer

Lokálne riešenie s vlastným diskovým úložiskom a kamerou kde všetko je umiestnené v prevádzke nie je pre Vás vhodné riešenie. Pri vlámaní, požiari či inej nepríjemnej udalosti s veľkou pravdepodobnosťou dôjde aj k narušeniu a znehodnoteniu všetkých videozáznamov. U nás sú v bezpečí! Potrebujete poradiť aká kamera je Vás najvhodnejšia? Radi to pre Vás urobíme úplne ZADARMO, ponúkame: vnútorné kamery, vonkajšie (IP krytie), s nočným prisvetlením, vysoké aj nízke rozlíšenie